Wyjdź poza CMYK - Drukarka Xerox Versant 280

16-09-2022

Prasa Xerox Versant 280 to znaczący krok naprzód. Teraz możesz szybciej realizować zamówienia bez utraty jakości. Poza tym, dodasz sobie możliwości, których Ty lub Twoi konkurenci nie znajdą nigdzie indziej.

Wyjdź ponad CMYK dzięki 11 kolorom i nieskończonym możliwościom.

Dzięki wyjątkowemu zestawowi Xerox Adaptive CMYK+ urządzenie Versant spełnia, a nawet przekracza oczekiwania dzisiejszego rynku, dając możliwość szybkiej zmiany konfiguracji. Lśniące złoto i srebro, dziewicza biel, błyszczące i przezroczyste oraz awangardowe kolory fluorescencyjne dodane do palety CMYK dla olśniewającego efektu druku.

 

WYDAJNOŚĆ + ZYSK

Codziennie realizujesz dziesiątki, a może nawet setki zadań drukowania. Teraz każde z tych zadań można udoskonalić, aby dotrzeć do nowych, lukratywnych rynków bez rezygnowania z korzyści, jakie niesie ze sobą małonakładowy druk cyfrowy.

Technologia Adaptive CMYK+ to podstawowe rozwiązanie w przystępnej cenie pozwalające zwiększyć wartość drukowanych materiałów i poprawić zwrot z inwestycji w prasę Versant.

 

DOSTOSOWANIE + ELASTYCZNOŚĆ

W połączeniu z korzyściami związanymi z drukowaniem cyfrowym, takimi
jak małe nakłady i szeroka gama obsługiwanych substratów do tworzenia obrazów, cyfrowe opcje optymalizacji wyglądu otwierają nowe, inspirujące możliwości zwiększające wartość.2

Dzięki technologii Adaptive CMYK+dzisiejsze potrzeby rynku można zaspokajać,
w prosty sposób zmieniając tonery.
To uniwersalne rozwiązanie 3 w 1 (zmiana tonerów CMYK oraz specjalnych jaskrawych i fluorescencyjnych w jednym urządzeniu Xerox®) pozwala trzykrotnie zwiększyć wszechstronność używanego sprzętu.

Zobacz również inne nasze produkty:

Skontaktuj się z nami i przetestuj Versant 280

Polecane produkty

Xerox Versant 280 - cyfrowy system produkcyjny / 52-400 g/m2

Xerox Versant 280 - cyfrowy system produkcyjny / 52-400 g/m2

Xerox Versant 280 - szybki i wszechstronny cyfrowy system drukujący z opcjami konfiguracyjnymi i szerokim wyborem mediów...

Polecane artykuły

Xerox Versalink seria C71xx - nowość 2022

Xerox Versalink seria C71xx - nowość 2022

25-05-2022
Xerox Versalink serii C71xx to kolorowe drukarki wielofunkcyjne z prędkościami druku od 20 do 30 stron na minutę. Obsługa formatu papier A3, skanowanie jednoprzebiegowe z prędkością do 80 obrazów na minutę oraz jeszcze niższe koszty eksploatacji w porównaniu do poprzednika dzięki...
Xerox Workflow Central

Xerox Workflow Central

05-04-2022
Od wielu lat Xerox z powodzeniem rozwija aplikacje dla urządzeń ConnectKey. W związku z rozwojem pracy w trybie hybrydowym, postanowiliśmy uwolnić nasze aplikacje od urządzeń i dać użytkownikom rozwiązanie, które działa w każdym miejscu na każdym komputerze lub urządzeniu...
Kolor czy mono? Xerox C415 vs Xerox B415

Kolor czy mono? Xerox C415 vs Xerox B415

09-12-2023
Xerox Versalink C415 i B415 to drukarki, które oferują funkcje takie jak drukowanie w kolorze i czarno-białym, skanowanie w kolorze, możliwość podpisania umowy serwisowej oraz rozbudowy. Wybór między nimi zależy od potrzeb i preferencji użytkownika.