Dlaczego warto wybrać system drukujący Xerox Versant 280?

02-07-2024

System drukujący Xerox Versant 280 to zaawansowane urządzenie przeznaczone dla firm i drukarni, które potrzebują niezawodnego, wydajnego i wszechstronnego rozwiązania do drukowania. Oto kilka powodów, dlaczego warto wybrać Xerox Versant 280:

1. Wysoka jakość druku

- Rozdzielczość: Versant 280 oferuje rozdzielczość druku do 2400 x 2400 dpi, co zapewnia doskonałą jakość obrazu i ostrość detali.

- Kolory: Dzięki technologii Ultra HD, urządzenie zapewnia wyjątkowo żywe kolory i precyzyjne odwzorowanie barw, co jest kluczowe dla materiałów marketingowych, broszur i innych druków, które muszą wyglądać profesjonalnie.

2. Wszechstronność i elastyczność

- Obsługa różnych mediów: Versant 280 może drukować na szerokiej gamie mediów, od cienkich papierów do grubszych kartonów, a także na papierach specjalistycznych, foliach i innych nośnikach.

- Formaty/rozmiary: Urządzenie obsługuje różne formaty papieru, arkusze do 330 mm x 488 mm, banery o szerokości do 330 mm do 1,2 metra długości, co daje większą elastyczność w projektach drukarskich.

3. Wydajność i szybkość

- Prędkość druku: Versant 280 może drukować do 80 stron na minutę, co pozwala na szybkie przetwarzanie dużych nakładów.

- Automatyzacja: Urządzenie posiada zaawansowane funkcje automatyzacji, takie jak automatyczne zarządzanie kolorem i kalibracja, co redukuje czas potrzebny na ręczne ustawienia i minimalizuje błędy.

4. Zaawansowane funkcje

- Technologia ACQS: Automated Color Quality Suite (ACQS) zapewnia automatyczne zarządzanie kolorem, co gwarantuje spójność kolorów w całym nakładzie druku.

- Adaptive CMYK+: Możliwość dodania kolorów specjalnych, takich jak biały, srebrny, złoty i przezroczysty, co rozszerza możliwości kreatywne i pozwala wyróżnić się na rynku.

5. Łatwa obsługa i zarządzanie

- Intuicyjny interfejs: Kolorowy ekran dotykowy jest łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie konfigurowanie zadań drukowania.

- Oprogramowanie: Xerox oferuje zaawansowane oprogramowanie do zarządzania drukiem, które umożliwia monitorowanie zadań drukowania, zarządzanie kolejkami i optymalizację wydajności.

6. Niezawodność i wsparcie techniczne

- Solidna konstrukcja: Xerox Versant 280 jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu i niezawodności, co jest kluczowe dla firm, które polegają na druku w codziennej działalności.

- Wsparcie: Xerox oferuje wsparcie techniczne i serwis, co zapewnia szybkie rozwiązanie problemów i minimalizuje przestoje.

 

Xerox Versant 280 to doskonały wybór dla firm i drukarni, które potrzebują wysokiej jakości, wszechstronnego i wydajnego systemu drukującego. Jego zaawansowane funkcje, automatyzacja, możliwość drukowania na różnych mediach i niezawodność sprawiają, że jest to inwestycja, która przynosi wymierne korzyści w postaci profesjonalnych wydruków i zwiększonej wydajności pracy.

Polecane produkty

Xerox Versant 280 - cyfrowy system produkcyjny / 52-400 g/m2

Xerox Versant 280 - cyfrowy system produkcyjny / 52-400 g/m2

Xerox Versant 280 - szybki i wszechstronny cyfrowy system drukujący z opcjami konfiguracyjnymi i szerokim wyborem mediów...
System drukujący Xerox PrimeLink C9065 / C9070 - White, Clear, Silver, Gold

System drukujący Xerox PrimeLink C9065 / C9070 - White, Clear, Silver, Gold

Xerox PrimeLink C9065 / 9070 Przełomowa wydajność. Nowe możliwości. Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne o formacie 330 x 660 mm...

Polecane artykuły

Innowacyjne funkcje urządzeń Xerox, które rewolucjonizują druk biurowy i przemysłowy

Innowacyjne funkcje urządzeń Xerox, które rewolucjonizują druk biurowy i przemysłowy

12-03-2024
  Nowoczesne rozwiązania do druku biurowego Czy jesteś przedsiębiorcą poszukującym profesjonalnej drukarki do Twojego biura? Dobrze trafiłeś! Sklep Elbekom oferuje szeroki wybór wielofunkcyjnych systemów drukujących Xerox, które rewolucjonizują druk biurowy i przemysłowy....
Personalizacja materiałów drukowanych - twórcze wykorzystanie drukarek Xerox w marketingu

Personalizacja materiałów drukowanych - twórcze wykorzystanie drukarek Xerox w marketingu

10-04-2024
Personalizacja materiałów drukowanych to kluczowy element skutecznej strategii marketingowej dla firm poszukujących profesjonalnych drukarek Xerox. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu systemów drukujących Versalink, Altalink i Versant, można wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę...
Wyjdź poza CMYK - Drukarka Xerox Versant 280

Wyjdź poza CMYK - Drukarka Xerox Versant 280

16-09-2022
Wyjdź ponad CMYK dzięki 11 kolorom i nieskończonym możliwościom. Dzięki wyjątkowemu zestawowi Xerox Adaptive CMYK+ urządzenie Versant spełnia, a nawet przekracza oczekiwania dzisiejszego rynku, dając możliwość szybkiej zmiany konfiguracji. Lśniące złoto i srebro, dziewicza...