Jak wybrać system drukujący do małej firmy?

28-12-2023

W dzisiejszym dynamicznym świecie małe firmy muszą podejmować strategiczne decyzje dotyczące infrastruktury, aby utrzymać się na rynku i konkurować z powodzeniem. Jednym z kluczowych elementów, który wpływa na efektywność codziennych operacji, jest wybór odpowiedniego systemu drukującego. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie temu, jakie kryteria warto rozważyć przy selekcji drukarki do małego przedsiębiorstwa. Odkryjmy razem, jak uniknąć pułapek i wybrać rozwiązanie, które najlepiej dostosuje się do specyfiki działalności, zapewniając nie tylko wysoką jakość druku, ale także optymalną efektywność i oszczędność zasobów.

Wykorzystanie systemu drukującego dla małego biznesu

Podczas wyboru odpowiedniego systemu drukującego Xerox dla małej firmy, należy wziąć pod uwagę, jakiego rodzaju wymagania konkretny towar ma spełnić. Kolekcja systemów drukujących Xerox obejmuje drukarki kolorowe, kopiarki i skanery, przeznaczone dla małych firm. Urządzenia obsługują pracę wielu użytkowników, drukują w najwyższej jakości oraz pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze. Modele Versalink i Altalink oferują użytkownikom funkcje drukujące w drukarkach kolorowych, drukarkach czarno-białych, skanowanie i inne. Ergonomiczne oprogramowanie pomaga zoptymalizować wydajność prac. 

Zalety systemów drukujących Xerox

Konstrukcja systemów drukujących Xerox została stworzona z myślą o użytkownikach i dostarczanych przez nie usługach. Urządzenia łączą w sobie wydajność i wygodę użytkowania. Urządzenia marki Xerox są wyjątkowo estetyczne, co ma szczególne znaczenie dla wszystkich firm, które się starają o wizerunek wyjątkowej profesjonalizmu. Prócz tego, te drukarki zapewniają niskie koszty druku, szybki czas wydruku dokumentów i bezproblemową konserwację. Co więcej, drukowanie nowoczesnych zaawansowanych dokumentów jest niezwykle łatwe.

Niezbędne oprogramowanie dla systemów drukujących Xerox

Dla prawidłowego funkcjonowania systemów drukujących Xerox niezbędne jest skonfigurowanie odpowiedniego oprogramowania, które umożliwi efektywne zarządzanie nimi. W pierwszej kolejności, użytkownicy powinni zainstalować sterowniki drukarki dostarczone przez Xerox, zapewniające optymalną komunikację pomiędzy urządzeniem a komputerem. Dodatkowo, warto skorzystać z dedykowanego oprogramowania do zarządzania drukarką, które umożliwia monitorowanie stanu urządzenia, planowanie zadań drukowania oraz diagnozowanie ewentualnych problemów. Oprogramowanie Xerox Mobile Print pozwala także na drukowanie z różnych urządzeń przenośnych. Dla zaawansowanych użytkowników istotne może być także oprogramowanie umożliwiające kalibrację kolorów, takie jak Xerox Color Calibration, aby osiągnąć precyzyjne i spójne wyniki druku.

 

 

Drukuj oszczędnie – Wybierz system drukujący Xerox

Systemy drukujące firmy Xerox zostały zaprojektowane tak, aby być oszczędne dla portfela i dla środowiska. Urządzenia te reprezentują optymalny stosunek jakości do ceny. Posiadają dużą wydajność i dysponują niskim zużyciem energii. Pracują bez zakłóceń, dzięki unikalnemu oprogramowaniu, pozwalającym monitorować urządzenia w zależności od wymogów firmy. Konsultując się z nami w celu wyboru odpowiedniego systemu drukującego dla małej firmy, masz pewność, że uzyskasz produkt przystosowany do Twoich wymagań. Przy wyborze odpowiedniego systemu, należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe zalety jakie daje wybór drukarek i urządzeń firmy Xerox. Wybierz produkty z kolekcji Versalink, Altalink lub Versant, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w produktywności i wydajności firm.

 

Xerox Versalink B415DN

Model Versalink B415DN - MFP mono A4, 47 ppm oferuje użytkownikom funkcje drukowania w czerni i bieli, kopiowania, skanowania i inne. Ergonomiczne oprogramowanie pomaga zoptymalizować wydajność prac. Idealnie sprawdziłby się w małej firmie!

Polecane produkty

Xerox Versalink B415DN - MFP mono A4, 47 ppm

Xerox Versalink B415DN - MFP mono A4, 47 ppm

Xerox Versalink B415DN - szybkie i wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne z opcją wifi i gwarancją 24 miesiące
Xerox Versalink C415DN - MFP kolor A4

Xerox Versalink C415DN - MFP kolor A4

Wielofunkcyjna drukarka Xerox Versalink C415DN - szybkie i wszechstronne rozwiązanie dla biura, z opcją druku dwustronnego i łącznością Wi-F...
Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox VersaLink C7120 / C7125 / C7130

Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox VersaLink C7120 / C7125 / C7130

Promocja na kolorową drukarkę wielofunkcyjną Xerox VersaLink C7120/C7125/C7130 z jakością druku 1200x2400 dpi i możliwością drukowania, kopi...

Polecane artykuły

Kolor czy mono? Xerox C415 vs Xerox B415

Kolor czy mono? Xerox C415 vs Xerox B415

09-12-2023
Xerox Versalink C415 i B415 to drukarki, które oferują funkcje takie jak drukowanie w kolorze i czarno-białym, skanowanie w kolorze, możliwość podpisania umowy serwisowej oraz rozbudowy. Wybór między nimi zależy od potrzeb i preferencji użytkownika.
Korzyści i zalety z posiadania Xerox Versalink C7125

Korzyści i zalety z posiadania Xerox Versalink C7125

12-12-2023
Szukając uniwersalnego urządzenia drukującego do biura warto się zastanowić nad rozwiązaniem firmy Xerox, gdzie znajdziemy w ofercie wielofunkcyjne urządzenie w formacie A3 Versalink C7125. Taki wybór pozwoli nam cieszyć się wysoką jakością wydruków przy niskich kosztach...
Jak finansować urządzenia drukujące do firmy?

Jak finansować urządzenia drukujące do firmy?

05-12-2023
Różne formy finansowania drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem umowy leasingowej i serwisowej dla drukarek Xerox. Omówione są zalety tych rozwiązań, które pozwalają na oszczędność czasu i kosztów oraz zapewniają wydajne i profesjonalne...