Urządzenia wielofunkcyjne Xerox – jakie urządzenie do biura?

30-01-2024

Wybór odpowiedniego urządzenia drukującego dla biura może być trudnym zadaniem. Wiele czynników należy wziąć pod uwagę, takich jak potrzeby biura, ilość wydruków czy budżet. Jednakże, urządzenia wielofunkcyjne Xerox serii Versalink C7100 są idealnym wyborem dla większości biur.

Urządzenia z serii Versalink C7100 to nie tylko drukarki, ale urządzenia wielofunkcyjne z wbudowanym skanerem, kopiarką a także posiadają opcję faksu. Dzięki temu, można wykonać wszystkie niezbędne czynności związane z dokumentami w jednym urządzeniu. Jest to nie tylko wygodne, ale również oszczędza miejsce w biurze.

Urządzenia te charakteryzują się również wysoką jakością wydruków 1200x2400 dpi. Dzięki technologii Xerox ConnectKey, drukarki z serii Versalink C7100 są w stanie wydrukować nawet najbardziej skomplikowane dokumenty w wysokiej jakości. Dodatkowo, dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego, można zaoszczędzić na zużyciu papieru.

W przypadku skanowania, urządzenia Xerox Versalink serii C7100 oferują wiele możliwości. Można skanować dokumenty bezpośrednio do e-maila, folderu sieciowego czy chmury, co znacznie ułatwia udostępnianie dokumentów w biurze. Dodatkowo, dzięki funkcji OCR, skanowane dokumenty są automatycznie konwertowane do edytowalnego tekstu, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność pracy.

Dlaczego wybór Xerox Versalink C7125 jest optymalny dla większości wykonywanych zadań druku i skanowania w biurze?

Xerox Versalink C7125 jest jednym z najnowszych urządzeń z serii Versalink, które oferuje jeszcze więcej możliwości i funkcji. Dzięki temu, jest idealnym wyborem dla większości wykonywanych zadań druku i skanowania w biurze.

Jedną z najważniejszych zalet Xerox C7125 jest jego szybkość. Urządzenie to jest w stanie wydrukować do 25 stron na minutę, co znacznie zwiększa wydajność pracy w biurze. Dodatkowo, dzięki funkcji automatycznego podawania dokumentów ze skanerem jednoprzebiegowym, można skanować lub kopiować wiele stron jednocześnie, co jeszcze bardziej przyspiesza proces.

Kolejną zaletą urządzeń Xerox serii C7100 jest jego wytrzymałość i niezawodność. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu w biurze, co oznacza, że można na nie liczyć nawet przy dużym obciążeniu. Dodatkowo, dzięki funkcji automatycznego wykrywania błędów, urządzenie jest w stanie samodzielnie naprawić ewentualne problemy, co minimalizuje przestoje w pracy.

Podsumowując, urządzenia wielofunkcyjne Xerox serii Versalink C7100, a w szczególności Xerox C7125, są idealnym wyborem dla każdego biura. Dzięki swoim funkcjom i możliwościom, ułatwiają pracę z dokumentami, zwiększają wydajność i są niezawodne. Jest to nie tylko przyszłość druku, ale również optymalne rozwiązanie dla każdego biura.

Opis zalet użytkowania w biurze urządzeń Xerox Versalink C415 i serii Versalink C7100 oraz serii Versalink B7100

W dzisiejszych czasach biura coraz częściej poszukują rozwiązań zapewniających efektywność i oszczędność w pracy. W odpowiedzi na te potrzeby Xerox wprowadził na rynek urządzenia z serii Versalink, w tym Xerox Versalink C415 model A4 i Xerox Versalink serii C7100 a także czarno-białe modele z serii B7100, które zapewniają nie tylko wysoką jakość wydruków, ale również wiele innych zalet użytkowania w biurze.

Wygodne i intuicyjne użytkowanie

Urządzenia Xerox Versalink C415 oraz czarno-białe serii Versalink B7100 charakteryzują się intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem. Dzięki temu pracownicy biura mogą szybko i sprawnie korzystać z dostępnych funkcji, bez potrzeby przeprowadzania specjalistycznych szkoleń. Wszystkie opcje są dostępne z poziomu kolorowego dotykowego ekranu, co znacznie ułatwia pracę i przyspiesza wykonywanie codziennych zadań.

Wysoka jakość wydruków

Jedną z najważniejszych zalet urządzeń Xerox Versalink jest ich niezawodność i wysoka jakość wydruków. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów, drukarki te gwarantują wyraźne i czytelne dokładki, bez smug czy plam. Ponadto, dzięki możliwości drukowania w rozdzielczości do 1200 x 2400 dpi, uzyskane wydruki są najwyższej jakości, co przydaje się szczególnie w przypadku dokumentów z dużą ilością tekstu czy grafiki.

Szybkość i wydajność

Zarówno Xerox Versalink C415 jak i modele serii B7100 oraz C7100 charakteryzują się wysoką szybkością i wydajnością. Dzięki temu, nawet przy dużym obciążeniu urządzenia, wydruki są wykonywane w krótkim czasie, a czas oczekiwania na kolejne zadania jest minimalny. Ponadto, drukarki te posiadają duże tace na papier, co eliminuje potrzebę częstego uzupełniania papieru, co z kolei przekłada się na znaczne oszczędności czasu.

Niskie koszty użytkowania

Urządzenia Xerox serii Versalink to nie tylko wydajne i niezawodne urządzenia, ale również bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu technologii, które minimalizują zużycie toneru oraz automatycznej dwustronnej drukarki, koszty wydruków są znacznie niższe w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku. Ponadto, dzięki możliwości podpisania umowy serwisowej FSMA będziemy posiadać gwarancję na urządzenie przez cały czas trwania umowy np. 60 miesięcy. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę kosztów.

Podsumowanie

Wnioskiem jest niezawodność, wysoka jakość wydruków, szybkość i wydajność, niskie koszty użytkowania oraz wygodne i intuicyjne użytkowanie sprawiają, że urządzenia Xerox Versalink są doskonałym wyborem dla każdego biura. Dzięki nim praca staje się łatwiejsza, bardziej efektywna i oszczędna, a lider w branży drukarki Xerox po raz kolejny potwierdza swoją pozycję na rynku.

Polecane produkty

Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox VersaLink C7120 / C7125 / C7130

Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Xerox VersaLink C7120 / C7125 / C7130

Promocja na kolorową drukarkę wielofunkcyjną Xerox VersaLink C7120/C7125/C7130 z jakością druku 1200x2400 dpi i możliwością drukowania, kopi...
Sprawdź Ofertę Specjalną na kolorowe urządzenia Xerox (już od 75 zł miesięcznie*)

Sprawdź Ofertę Specjalną na kolorowe urządzenia Xerox (już od 75 zł miesięcznie*)

Początek nowego roku to doskonały czas na skorzystanie z naszej oferty specjalnej, gdzie mają Państwo okazję nabyć do firmy nowe urządzenia ...
Xerox Versalink B7125 / B7130 / B7135 - MFP mono A3

Xerox Versalink B7125 / B7130 / B7135 - MFP mono A3

Nowoczesna i wydajna monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna Xerox Versalink zapewnia produktywność, jakość i elastyczność w wykonaniu dzis...
Xerox Versalink C415DN - MFP kolor A4

Xerox Versalink C415DN - MFP kolor A4

Wielofunkcyjna drukarka Xerox Versalink C415DN - szybkie i wszechstronne rozwiązanie dla biura, z opcją druku dwustronnego i łącznością Wi-F...
Xerox Versalink B415DN - MFP mono A4, 47 ppm

Xerox Versalink B415DN - MFP mono A4, 47 ppm

Xerox Versalink B415DN - szybkie i wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne z opcją wifi i gwarancją 24 miesiące
Xerox Versalink B7130 - MFP mono A3 - Zapytaj o cenę specjalną

Xerox Versalink B7130 - MFP mono A3 - Zapytaj o cenę specjalną

Xerox Versalink B7130 - nowy model 2022: wydajność, elastyczność i bezpieczeństwo w jednym urządzeniu wielofunkcyjnym mono A3...

Polecane artykuły

Korzyści i zalety z posiadania Xerox Versalink C7125

Korzyści i zalety z posiadania Xerox Versalink C7125

12-12-2023
Szukając uniwersalnego urządzenia drukującego do biura warto się zastanowić nad rozwiązaniem firmy Xerox, gdzie znajdziemy w ofercie wielofunkcyjne urządzenie w formacie A3 Versalink C7125. Taki wybór pozwoli nam cieszyć się wysoką jakością wydruków przy niskich kosztach...
Jak finansować urządzenia drukujące do firmy?

Jak finansować urządzenia drukujące do firmy?

05-12-2023
Różne formy finansowania drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem umowy leasingowej i serwisowej dla drukarek Xerox. Omówione są zalety tych rozwiązań, które pozwalają na oszczędność czasu i kosztów oraz zapewniają wydajne i profesjonalne...
Najnowsze trendy w technologii drukowania: Co nowego wprowadza Xerox w dziedzinie drukarek i skanerów?

Najnowsze trendy w technologii drukowania: Co nowego wprowadza Xerox w dziedzinie drukarek i skanerów?

22-12-2023
Technologia drukowania stale się zmienia, a wraz z nim nowe systemy i oprogramowania, zwiększają wydajność i zapewniają wspaniale wrażenia z jakości wydruków. Ważna jest również możliwość skalowania usług. Wykorzystywanie rozwiązań typu "wszystko w jednym" zapewni...